Přišla za mnou 40-ti letá managerka, pracující v zahraničí. Dlouhodobě se cítí unavená, bez energie. Na přístroji BIO MEDICA vidím, že má zánět dělohy,myom, zánět mléčné žlázy. Dále na TITANIU OBERON je diagnostikován zánět žlučníku (zadržovaný vztek). Dále zánět tenkého střeva- jakmile se nají, vše z ní zase vyjde. Tím pádem jí chybí skoro všechny stopové prvky.Málo pije vodu, tím pádem špatně odchází z těla toxiny. Má i ucpaný lymfatický systém, což je odpadní kanál škodlivin z těla.Musí být bez energie, neboť její játra špatně detoxikují.

Doporučila jsem jí koncentrát z topinamburu a lymfosan na otevření lymfatických drah.Dále dietní režim na tenké střevo.

Také jsem doporučila návštěvu gynekologa. Druhý den mi volá, že jí vyšla velice špatně cytologie a že jí gynekolog doporučil, vzhledem k jejímu věku, odstranění dělohy s myomem, dále kónizaci děložního čípku. Vše pod narkózou. Snažila jsem se jí vysvětlit, aby dokončila vyčištění organismu, že se pak zlepší i cytologie. Mám takové zkušenosti u 12 ti klientek, které posléze na gynekologický zásah nemuseli.

Jak myslíte, že vše dopadlo??

Když potlačíme svou ženskou stránku, staneme se „muži“. Bereme antikoncepci, jsme vyrovnané, výkonné. To je ale mužský svět! Ženský svět je sinusoidní. Před menstruací jde naše psychika dolů, po menstruaci opět nahorů. To k ženám patří. Pokud v sobě potlačujeme všechny 4 fáze cyklu, stávají se z nás „muži“. Tělo nám vše odzrcadlí na gynekologické úrovni.