Absolventka Západočeské univerzity v Plzni v oboru ekonomika a řízení podniků. Během své kariéry načerpala přes 20 let znalostí v managerských pozicích na finančních trzích v České spořitelně a.s., Spořitelním penzijním fondu a České pojišťovně. Zná obchodní činnosti Sales managerů a managerů vyšších pozic z vlastní zkušenosti.

Vyzkoušela si také podnikání v oblasti tvorby designu, zařizování interiérů a módy.

Přes čtyři roky pracovala v nadnárodní pracovní a personální společnosti Trenkwalder a.s. Nejdříve na pozici regionální ředitelky a posléze přešla na pozici Key account managera. Zde získala znalosti z oblasti personalistiky, soft skills a psychologie leadershipu.

V současné době je akreditovanou lektorkou a koučkou. Spolupracuje se společností TOP VISION a dalšími vzdělávacími agenturami.

Jako kouč dokáže rychle vyhledat komunikační problém v týmu a postupně přes uvědomění rozdílných stylů komunikace, myšlení a naučení se opravdovému naslouchání dovede tým sladit pro konečný cíl. Je specialistkou na týmovou spolupráci, zlepšení komunikačních procesů ve firmách, zvyšuje odolnosti jedinců vůči stresu, buduje sebedůvěru a sebeúctu člověka.

Říká: „Nejčastějším nedorozuměním v mezilidské komunikaci jsou ‚bludné komunikační smyčky‘, ve kterých jsme léta uzavřeni, díky své výchově a vzorům kolem sebe. Přes sebeuvědomění těchto smyček a pochopení, proč nám lidé nerozumí, se můžeme vědomě změnit právě ve stylu komunikace. To nám přinese lepší vztahy jak na pracovišti, tak i v osobním životě.“

Nejdřív je třeba znát, jak myslím já a následně pochopit, jak myslí druzí :)

KONTAKT

Adresa: Plzeň 2-Slovany – Božkov
Mobil: +420 602 175 494
E-mailhof@hof-art.cz