• České dráhy a.s. – referenci podá PaeDr.Ludmila Beránková-ředitelka personálního odboru
  • KOOPERATIVA a.s. – referenci podá Mgr.Martin Jakob- personální ředitel
  • MěÚ Slaný – referenci podá Ing. Petr Kolačkovský – tajemník MěÚ Salný
  • Havel + Holásek právní kancelář – refereci podá JUDr. Topinka
  • ESO land – referenci podá Ing. Martin Bednárik – výkonný ředitel
  • ARYKA s.r.o. – referenci podá Ing. Mirek Horníček – ředitel
  • STESYS s.r.o. – referenci podá Ing. Ivo Stejskal – obchodní ředitel
  • ANODUS s.r.o. – referenci podá Jarmila Hloušková – jednatelka společnosti
  • MMM Akademie

KRAJSKÁ NEMOCNICE T. BATI V ZLÍNĚ

Společnost M.C. Triton připravila program akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR, který je financovaný z Evropského sociálního fondu v ČR z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Program je určený pro vedoucí pracovníky zdravotnických nelékařských oborů a zástupce vedoucích zdravotnických zařízení. Témata jsou: Seberozvoj a rozvoj potenciálu podřízených zdravotnických pracovníků, týmová spolupráce při aplikaci etického kodexu, řízení kvality vedení pracovníků a rozvíjení vztahu a komunikace s pacienty. Ing. Eva Hofmanová je lektorkou pro FN v Hradci Králové, Českých Budějovicích a v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně.

LAHOLOVÁ IVANA (STANIČNÍ SESTRA KNTB ZLÍN)

Dobrý den paní Hofmanová,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaši milou společnost v kurzu MMM Akademie. Moc ráda jsem Vás poznala a snad budu mít tu čest Vás ještě někdy vidět.

JANA ČERNÁ / STANIČNÍ SESTRA UROLOGIE FN HRADEC KRÁLOVÉ

Dobrý den, paní inženýrko, posílám mnoho pozdravů z Fakultní nemocnice Hradec Králové. Chtěla jsem se s Vámi podělit o novinku – a to – vyhrála jsem konkurz na staniční sestru urologického sálu. Děkuji moc za možnost s Vámi konzultovat problémy s již „bývalou“ šéfovou. Moc Vám chci poděkovat za podporu a myslím, že by jste z celé skupiny zdravotních sester měla radost. Domluvily jsme se na tom, že jsme všechny udělally pod Vaším vedením velké pokroky v komunikaci a vystupování před veřejností. Ještě jednou díky za vše.

ORKAM PLZEŇ, S.R.O. – ČLEN ASOCIACE VZDĚLÁVACÍCH INSTITUCÍ

Ing. Eva Hofmanová pod hlavičkou naší společnosti uspořádala pro sociální pracovnice Plzeňského kraje přednášku na téma „Asertivně životem“. Sociální pracovnice jsou denně konfrontovány s agresivními pacienty, takže přednáška pro ně byla velkým přínosem.

Za společnost ORKAM Plzeň, s.r.o. jednatel společnosti Karel Gosler

CK FISCHER – ČLEN ASOCIACE CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ

CK Fischer oslovila Ing. Evu Hofmanovou pro školení prezentačních dovedností prodejců naší společnosti. Školení hodnotíme jako přínosné a děkujeme paní Hofmanové. Její školení hodnotíme známkou 1.

Za cestovní kancelář Alena Skalická